W miniony piątek (19.06) nauczyciele współorganizujący proces kształcenia zorganizowali dla uczniów świetny wyjazd do Kąkolna! Cel? Odwiedziny w Stajni Jasumi i aktywny dzień na świeżym powietrzu.
Głównym punktem były zajęcia z końmi z elementami hipoterapii. Uczestnicy mieli okazję z bliska poznać te majestatyczne zwierzęta – program obejmował m.in. czesanie, głaskanie oraz próby jazdy na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami. Bezpośredni kontakt z końmi dał wszystkim mnóstwo frajdy!
Dzień zwieńczył wspólny piknik pod chmurką. Pogoda dopisała, humory również – idealny moment na integrację i złapanie oddechu tuż przed końcem roku szkolnego.
Serdeczne podziękowania dla Stajni Jasumi za miłe przyjęcie i bardzo ciekawe zajęcia!


