Uczniowie klas 2c, 2d, 3a i 3c uczestniczyli w niezwykłej wycieczce, podczas której połączyli naukę z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.
Dzieci miały okazję spotkać się z watahą psów husky i poznać ciekawostki dotyczące życia oraz pracy tych wyjątkowych zwierząt. Wzięły także udział w warsztatach ze zwierzętami Osady – końmi, osiołkami i kózkami. Podczas zajęć przyrodniczych poznawały tropy zwierząt, poroża oraz ciekawostki o mieszkańcach lasu. Nie zabrakło również spaceru w otulinie Puszczy Zielonka, toru przeszkód i aktywności ruchowych.
Pełen wrażeń dzień zakończył się wspólnym ogniskiem w Chacie Trapera.
To była wspaniała przygoda, która dostarczyła wszystkim wielu nowych doświadczeń, wiedzy i radości!


