Za nami emocjonujące zakończenie innowacji pedagogicznej pt. "Poznaję, eksperymentuję i przygodę z nauką kontynuuję". Przez cały rok szkolny nasi młodzi odkrywcy z klasy 2e zamieniali swoją salę lekcyjną w prawdziwe laboratorium, w którym nie było miejsca na nudę!
Finałowe spotkanie było niezwykle widowiskowe. Uwieńczeniem innowacji było wspólne tworzenie wybuchowych wulkanów! Emocji, radości i „naukowego” zachwytu nie było końca.
Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał zasłużony dyplom, potwierdzający zdobyte umiejętności oraz wielką ciekawość świata.
Dziękujemy uczniom za ich zaangażowanie, ogromną dociekliwość i pasję do odkrywania tajników nauki. Jesteśmy z Was dumni!
Wielki finał przygody z nauką w klasie 2e!
Utworzono dnia 23.06.2026
Wielki finał przygody z nauką w klasie 2e!
Utworzono dnia 23.06.2026, 18:11


