25 czerwca miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów oraz drobnych upominków dla uczniów, którzy wyróżnili się wysoką frekwencją w ciągu całego roku szkolnego.
Nagrodzeni uczniowie zostali docenieni za systematyczność, zaangażowanie i wzorową obecność na zajęciach. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!
Podsumowanie frekwencji w drugim półroczu roku szkolnego 2025/2026
Utworzono dnia 25.06.2026
Podsumowanie frekwencji w drugim półroczu roku szkolnego 2025/2026
Utworzono dnia 25.06.2026, 14:06


