W piątek 19 czerwca uczestnicy zajęć kółka szachowego rozegrali ostatnie partie w tym roku szkolnym. W tym upalnym dniu dodatkiem do gry i formą podziękowania za ich aktywny udział w zajęciach, były wielosmakowe lody. Wyrażam nadzieję, że wspomniane lody nie ostudzą zapału do gry w młodych szachistach w nadchodzące wakacje.
Życzę udanych wakacji - Piotr Kołodziej.
Lodowy finał zajęć kółka szachowego
Utworzono dnia 21.06.2026
Lodowy finał zajęć kółka szachowego
Utworzono dnia 21.06.2026, 18:09


