Wyjątkowego gościa mieli okazję poznać uczniowie klasy 2d!
Odwiedził nas berneński pies pasterski wraz z mamą jednego z uczniów. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat tej rasy, jej charakteru, potrzeb i codziennej opieki nad psem. Była to również doskonała okazja do rozmowy o odpowiedzialności za zwierzęta oraz bezpiecznym kontakcie z nimi.
Najwięcej radości sprawiło oczywiście bezpośrednie spotkanie z czworonożnym gościem, który skradł serca wszystkich uczniów swoją łagodnością i przyjaznym usposobieniem.
Serdecznie dziękujemy za tę niezwykle ciekawą wizytę!


